Yhteystiedot

Puheenjohtaja Lassi Liljanto
Pirkko-Liisa Immonen sihteeri
Laila Kousa varapuheenjohtaja
Ritva Nordlund matkavastaava
Ritva Raappana matkavastaava
Marja-Liisa Saares
Asta Eskelinen
Paul-Erik Söderlund
Maija Kuivalainen

Yhdistyksen vuoden 2021 hallitus:

Puheenjohtaja Lassi Liljanto

Hallituksen varsinaiset jäsenet: Pirkko-Liisa Immonen, Laila Kousa, Ritva Nordlund, Ritva Raappana, Marja-Liisa Saares, Asta Eskelinen ja Paul-Erik Söderlund

Varajäsenet: Maija Kuivalainen ja Veikko Toivonen

 

Toimihenkilöt  2021

 

Puheenjohtaja Lassi Liljanto, 050 060 6378, lassi.liljanto1@gmail.com

Varapuheenjohtaja Laila Kousa, 044 255 6208, laila.kousa@kolumbus.fi

Sihteeri, Pirkko Immonen 040 537 0066, pico.immonen@gmail.com

Rahaliikenteen hoitaja Laila Kousa, varalla Lassi Liljanto

Jäsenasioiden hoitaja Marja-Liisa Saares, 044 258 3500, marjaliisa.saares@gmail.com, varalla Veikko Toivonen, 050 386 3336, veikko.toivonen@gmail.com 

Matkavastaavat Ritva Nordlund, 050 364 6539, ritva.nordlund@elisanet.fi ja Ritva Raappana, 040 705 7361, ritvaraappana@hotmail.com

Opintovastaava, Lassi Liljanto

Avustukset, Marja-Liisa Saares, 044 248 3500,  marjaliisa.saares@gmail.com, varalla Paul-Erik Söderlund, puh 040 596 7035, pauleriksoderlund@gmail.com

Ohjelmatoimikunta, Asta Eskelinen pj, 050 451 5436, asta.eskelinen7@gmail.com , Pentti Flink, Salme Lamminmäki, Kirsti Litukka, Ritva Nordlund ja Aino Parkkonen 

Tiedotus- ja digityöryhmä, Veikko Toivonen pj, Pirkko-Pirkko-Liisa Immonen, Lassi Liljanto, Marja-Marja-Liisa Saares ja Paul-Paul-Erik Söderlund

Kerhomaksujen kerääjä, Marja Oksanen, 041 432 4036 ja varalla Helvi Kautiainen,050 357 7448

Arpajaisvastaava, Marja-Liisa Malin, 050 325 8329 ja varalla Anita Nyqvist, 040 701 0009

Myyjäisvastaava, Hilkka Mölsä, 040 024 0259, hilkka.molsa@gmail.com

Tiedotus,

kotisivut: vastuuhenkilöt Veikko Toivonen 050 386 3336, Pirkko Immonen ja Marja-Liisa Saares

facebook: vastuuhenkilö Lassi Liljanto

tiedote: vastuuhenkilö Marja-Liisa Saares

lehti-ilmoitukset: Laila Kousa,

Juhlavastaava, Laila Kousa,