Yhteystiedot

Vuoden 2019 hallitus
Lassi Liljanto puheenjohtaja
Pirkko-Liisa Immonen sihteeeri
Laila Kousa taluodenhoitaj
Ritva Nordlund
Tuula Lappalainen
Marja-Liisa Saares
Anita Nyqvist
Asta Eskelinen
Maija Kuivalainen

Yhdistyksen vuoden 2020 hallitus:

Puheenjohtaja Lassi Liljanto

Hallituksen varsinaiset jäsenet: Pirkko-Liisa Immonen, Laila Kousa, Nils Mattlin, Ritva Nordlund, Ritva Raappana, Marja-Liisa Saares, Heikki Tidenberg

Varajäsenet: Asta Eskelinen ja Veera Pesu 

 

Yhdistyksen vuoden 2019 hallitus:

Puheenjohtaja Lassi Liljanto

Hallituksen varsinaset jäsenet: Pirkko-Liisa Immonen, Laila Kousa, Ritva Raappana, Ritva Nordlund, Tuula Lappalainen, Marja-Liisa Saares ja Asta Eskelinen

Varajäsenet: Anita Nyqvist, Kirsti Räsänen ja Maija Kuivalainen.

 

Toimihenkilöt  2019

 

Puheenjohtaja, Lassi Liljanto 050 060 6378 lassi.liljanto@outlook.com

Varapuheenjohtaja, Laila Kousa, 044 255 6208, laila.kousa@kolumbus.fi

Sihteeri, Pirkko Immonen 040 537 0066, pico.immonen@gmail.com

Rahaliikenteen hoitaja Laila Kousa, varalla Lassi Liljanto

Jäsenasioiden hoitaja Marja-Liisa Saares, 044 258 3500, marjaliisa.saares@gmail.com, varalla Anita Nyqvist, 040 701 0009, anitanyqvist@gmail.com  

Matkavastaavat Ritva Nordlund, 050 364 6539, ritva.nordlund@elisanet.fi ja Ritva Raappana, 040 705 7361, ritvaraappana@hotmail.com

Opintovastaava,  Tuula Lappalainen 040 837 5388, tuulaklappalainen@gmail, varalla Paula Hakanen

Avustukset, Marja-Liisa Saares, varalla Anita Nyqvist

Ohjelmatoimikunta, Lassi Liljanto, Tuula Lappalainen, Asta Eskelinen, 050 451 5436, asta.eskelinen7@gmail.com , Ritva Nordlund, Aino Parkkonen 040 013 1219 ja Pertti Flink 040 060 3322.

Salivastaavat, Lassi Liljanto ja Tuula Lappalainen

Kerhomaksujen kerääjä, Marja Oksanen, 041 432 4036 ja varalla Helvi Kautiainen,050 357 7448

Arpavastaava, Marja-Liisa Malin, 050 325 8329 ja varalla Anita Nyqvist, 040 701 0009

Tiedotus,

kotisivut: vastuuhenkilö Veikko Toivonen 050 386 3336, Pirkko Immonen ja Marja-Liisa Saares

facebook: vastuuhenkilö Lassi Liljanto

tiedote: vastuuhenkilö Marja-Liisa Saares

lehti-ilmoitukset: Laila Kousa

Juhlavastaava, Laila Kousa

Historiikkityöryhmä, Puheenjhtaja Tuula Lappalainen, Laila Kousa, Ritva Nordlund, Ritva Raappana, Hilkka Mölsä, Pirkko Immonen, Marja-Liisa Saares