Yhteystiedot

Yhdistyksen hallitus vuodelle 2020
Puheenjohtaja Lassi Liljanto
Pirkko-Liisa Immonen sihteeri
Laila Kousa varapuheenjohtaja
Ritva Nordlund matkavastaava
Ritva Raappana matkavastaava
Nils Mattlin
Marja-Liisa Saares
Asta Eskelinen
Veera Pesu

Yhdistyksen vuoden 2020 hallitus:

Puheenjohtaja Lassi Liljanto

Hallituksen varsinaiset jäsenet: Pirkko-Liisa Immonen, Laila Kousa, Nils Mattlin, Ritva Nordlund, Ritva Raappana, Marja-Liisa Saares, Asta Eskelinen

Varajäsen :Veera Pesu 

 

Toimihenkilöt  2020

 

Puheenjohtaja, Lassi Liljanto 050 060 6378 lassi.liljanto@outlook.com

Varapuheenjohtaja, Laila Kousa, 044 255 6208, laila.kousa@kolumbus.fi

Sihteeri, Pirkko Immonen 040 537 0066, pico.immonen@gmail.com

Rahaliikenteen hoitaja Laila Kousa, varalla Lassi Liljanto

Jäsenasioiden hoitaja Marja-Liisa Saares, 044 258 3500, marjaliisa.saares@gmail.com, varalla Anita Nyqvist, 040 701 0009, anitanyqvist@gmail.com  

Matkavastaavat Ritva Nordlund, 050 364 6539, ritva.nordlund@elisanet.fi ja Ritva Raappana, 040 705 7361, ritvaraappana@hotmail.com

Opintovastaava, Veera Pesu  040 719 0636, veera.pesu@gmail.com

Avustukset,  Nils Mattlin, 040 097 1477 , nilsmattlin@gmail.com, varalla Marja-Liisa Saares

Ohjelmatoimikunta, Lassi Liljanto, Tuula Lappalainen, Asta Eskelinen, 050 451 5436, asta.eskelinen7@gmail.com , Ritva Nordlund, Aino Parkkonen 040 013 1219, aino parkkonen@gmail.com ja Veera Pesu.

Salivastaavat, Lassi Liljanto 

Kerhomaksujen kerääjä, Marja Oksanen, 041 432 4036 ja varalla Helvi Kautiainen,050 357 7448

Arpajaisvastaava, Marja-Liisa Malin, 050 325 8329 ja varalla Anita Nyqvist, 040 701 0009

Myyjäisvastaava, Hilkka Mölsä, 040 024 0259, hilkka.molsa@gmail.com

Tiedotus,

kotisivut: vastuuhenkilöt Veikko Toivonen 050 386 3336, Pirkko Immonen ja Marja-Liisa Saares

facebook: vastuuhenkilö Lassi Liljanto

tiedote: vastuuhenkilö Marja-Liisa Saares

lehti-ilmoitukset: Laila Kousa,

Juhlavastaava, Laila Kousa,